ООО “СК” ЕНЕРГОСЕРВІС “

виконуємо всі види електротехнічних робіт будь-якого рівня складності

О компании

ООО “СК” ЕНЕРГОСЕРВІС”

Якість – є основним принципом нашої діяльності.
Кожен з нас, є не тільки фахівцем, але і майстром своєї справи

Услуги

ООО “СК” ЕНЕРГОСЕРВІС”

Офіційний сервісний центр Control Techniques в Україні

Сервисный Центр

Коротко про компанію

Электромонтажные работы «под ключ» — многие крупные строительные организации, кафе и рестораны, торговые центры, автосервисы, магазины, заводы и фабрики региона знают, что по этому вопросу нужно обращаться в компанию
“СК” ЭНЕРГОСЕРВИС” . За много лет своего существования в этой сфере «ЭнергоСервис» наработал безупречную репутацию и колоссальный опыт.

Електромонтажні роботи «під ключ» – багато великі будівельні організації, кафе і ресторани, торгові центри, автосервіси, магазини, заводи і фабрики регіону знають, що з цього питання потрібно звертатися в компанію
“СК” ЕНЕРГОСПЕЦСЕРВІС “. За багато років свого існування в цій сфері «Енергосервіс» напрацював бездоганну репутацію і колосальний досвід.

У штаті компанії працюють найвищі професіонали своєї справи: крім вузьких фахівців, які працюють на об’єктах, в
“СК” ЕНЕРГОСПЕЦСЕРВІС “є інженерний відділ, в якому інженери-кошторисники, проектувальники, інженери-електрики опрацьовують кожен проект перед його практичним виконанням. Директор компанії особисто контролює хід робіт на кожному об’єкті.

Велика увага приділяється професійній підготовці наших співробітників: фахівці компанії регулярно проходять навчання з монтажу обладнання, розрахунками освітленості і застосування матеріалів відповідно до європейських вимог, що підтверджено сертифікатами.

Професіоналізм нашого колективу створює конкурентні переваги, які дозволяють компанії бути лідером в сфері монтажних послуг.